Verlenging en openstelling EZK- en LNV-subsidies

De minister van EZK heeft de Regeling nationale EZK- en LNV-subsidies en de Regeling openstelling EZK- en

Lees meer

Verlenging en openstelling EZK- en LNV-subsidies

11 januari 2024

De minister van EZK heeft de Regeling nationale EZK- en LNV-subsidies en de Regeling openstelling EZK- en LNV-subsidies 2024 gewijzigd.

De subsidiemodules TKI MKB-versterking, MKB innovatiestimulering topsectoren, Innovatiekredieten, Seed capital technostarters, Vroegefasefinanciering en Thematische Technology Transfer van de Regeling nationale EZK- en LNV-subsidies zijn verlengd. De subsidiemodules TKI MKB-versterking en MKB innovatiestimulering topsectoren zouden per 1 januari 2024 vervallen, maar zijn met één jaar verlengd tot 1 januari 2025. De subsidiemodules Innovatiekredieten, Seed capital technostarters en Vroegefasefinanciering zouden per 1 juli 2024 vervallen. Deze modules zijn met een half jaar verlengd tot 1 januari 2025.

De wijziging van de Regeling openstelling EZK- en LNV-subsidies 2024 betreft de openstelling van de subsidiemodules Innovatiekredieten en Vroegefasefinanciering van 1 januari tot en met 1 december 2024.

Bron: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat | besluit | nr. WJZ/ 38400554, Staatscourant 2023, Nr. 35780 | 26-12-2023

Het laatste nieuws

Poolse klusjesman heeft vaste inrichting in Nederland

11 juni 2026

Een Poolse ondernemer exploiteert een klusbedrijf en verricht renovatie-, stukadoors- en schilderwerk in

Lees meer

Navordering na geautomatiseerde aanslag terecht

11 juni 2026

Een vrouw woont in 2019 en 2020 in Italië en ontvangt in die jaren een Ziektewet-uitkering van het UWV.

Lees meer

Boete vervalt door strafrechtelijke vrijspraak, navordering niet

11 juni 2026

Een recyclingbedrijf betaalt in 2017 ruim € 1 miljoen aan twee bv’s voor de levering van

Lees meer

Rechtbank adviseert klacht tegen UWV wegens te lage loonheffing

11 juni 2026

Een man ontvangt een aanzienlijke nabetaling van het UWV. De rechtbank concludeert dat de man de

Lees meer