Wie zijn wij

Wij zijn een administratiekantoor waar kwaliteit en persoonlijke benadering al jarenlang voorop staan. Laagdrempelig en altijd makkelijk bereikbaar zijn belangrijke aspecten voor de samenwerking met onze klanten.

Lees meer

Wie zijn wij

Wij zijn een administratiekantoor waar kwaliteit en persoonlijke benadering al jarenlang voorop staan. Laagdrempelig is een belangrijk aspect voor de samenwerking met onze klanten.

Op dit moment wordt ons kantoor “bemand” door de volgende personen:

Edwin de Graaf

(e-mail: Edwin@admaxi.nl)
Ik ben geboren in 1970 en heb na het afronden van mijn HBO studie Bedrijfseconomie van mijn hobby mijn beroep gemaakt. Na een aantal jaren elders ervaring te hebben opgedaan, ben ik sinds 1998 vennoot bij Admaxi Administraties. Als ik niet met cijfertjes bezig ben kunt u mij vinden op mijn fiets, zowel MTB als race, of ben ik pad in mijn buscampertje. U kunt mij al uw vragen op het gebied van administraties, (jaar)rapportages en alle soorten belastingen stellen.

Uw expert in adviseringen begeleiding van:

  • Administratieve organisaties
  • Fiscaliteiten
  • Automatisering
  • Bedrijfsovername en -opvolging
  • Bedrijfsfinancieringen
  • Ondernemingsplannen
  • Risico-analyses
  • Subsidieregelingen
  • Wettelijke regelingen

Uw expert in het verzorgen van:

  • Financiële administraties
  • Financiële rapportages
  • Aangifte omzetbelasting
  • Aangifte vennootschapsbelasting
  • Aangifte inkomstenbelasting

Wilt u geholpen worden maar staat uw dienst er niet? Neem contact met ons op. Wij helpen u graag!

Het laatste nieuws

Woonkamer zonder eigen toilet is geen zelfstandige werkruimte

19 februari 2026

Een zelfstandig sportinstructeur maakt tijdens de coronalockdown instructievideo’s vanuit haar woonkamer.

Lees meer

Geen piekvereiste voor fiscale onderhoudsvoorziening

19 februari 2026

Een woningcorporatie vormt een fiscale voorziening voor toekomstig onderhoud aan haar woningcomplexen. De

Lees meer

Stilzitten bij lening aan dga is nog geen prijsgeven

19 februari 2026

Een bv heeft een forse vordering op haar dga. De bv onderneemt geen actie om de vordering te innen,

Lees meer

Schadevergoeding van bv op privérekening is afkoop pensioen

12 februari 2026

Een bv ontvangt een schadevergoeding van bijna € 700.000 na een civiele procedure. Het bedrag wordt

Lees meer